Eyup Mermutlu

Eyup Mermutlu

Kamuoyunun Dikkatine

12 Nisan 2024 tarihinden itibaren Şahsımla ilgili gerçegi yansıtmayan,karalamak amaçlı,somut bilgi ve belgeye dayanmayan,Hakkımdada hiç bir sorusturma olmayan ve Yayıncılık etiğiyle bağdaşmayan [aşagıda adı geçen] tüm haberler sadece ismime,kişiliğime bir sabotaj girişimidir.

Hukiki haklarımızı saklı tutarak gerekli kanuni adımlar Avukatlarımız tarafından atılmıştır.

Haber Siteleri:

PATRONLAR DUNYASI
ODATV
SON MUHUR
KIBRIS GERCEK
TAKVIM HABER
MEDYA FARESI
vs

Türk iş insanı Avrupa’yı karıştırdı: Kumarhanede güven kazandı: 15 milyon dolarlık vurgunla kayıplara karıştı

Bu yalancı haberlerin arkasındakiler;

Aslan Özer
Hacı E / Ö Ç…
Aleksandar Sirotkin
Normunds Pranauskis
Mikhail Dmitriev Nilseu
Mathias Bouliung
Kanli Nigar

vs

Günlerdir 15 Milyon Dolarla sırrra kadem bastığı yazılıp çizilen işadamı Eyüp Mermutlu’yu, Yeni Günaydın İngiltere’de buldu.

Muhabirimize karşı oldukça rahat bir tavır sergileyen Mermutlu, hiçbir yere kaçmadığını, hakkında karalama kampanyası başlatanlarla hesaplaşmak için hazırlık yaptığını söyledi.

Yeni Günaydın 15 Milyon dolarla kaçtığı iddialarıyla bir anda gündeme gelen Mermutlu’ya herkesten önce ulaşarak kimsenin sormadığı soruları sordu.

Kendisine ait at çiftliğinde bulduğumuz Mermutlu, çok ilginç iddialar ve açıklamarda bulundu.

Olay röportaj çok yakında Yeni Günaydın’da…

www.yenigunaydin.com

Bu, profesyonel itibarımı sabote etmeye ‘girişen’ isimsiz korkaklara bir mesajdır.

Failleri keşfettik ve kim olduklarını önümüzdeki haftalarda açıklayacağız. Benim adıma bir web sitesinde tahrifat yapmanın bir avantajı olmayacak.

Bu iftira dolu siteyi www.eyup-mermutlu.com görüp bana bildiren tüm sevgili dostlarıma ve uzun süredir birlikte çalıştığım arkadaşlara teşekkür ederim. Kusursuz karakterimin bu şekilde baltalanmasını son derece şok edici ve eğlenceli buldular. Kahkahalarla güldük.

Ne kadar beyinsiz korkaklarsınız ve bu kadar el altından beni itibarsızlaştırmaya çalışmak için ne kadar çaresiz olmalısınız.

Gündüzleri Erkek olmaya çalışan ama akşamları Annensinin iç çamaşırını giyen kisilersiniz. Gece aktivitelerinizi hepimiz biliyoruz.

Hayatım açık bir kitap. neden senin değil, Saklayacak bir şeyin mi var?

Bu çifte standart sektöründe başkalarının beni yıkmaya çalışırken başarısız olduğu yerde başarılı olacağınızımi düşünüyor musunuz?

En son gülen, en uzun güler.

İleri ve Yukarı.

Güncelleme

Bunun arkasındakiler, Riga’dan Alexander Sirotkin’i bulduk. Geride bıraktığı borçlardan kaçtıktan sonra şimdi Batum’da ikamet ediyor. Mathias Bouliung Interpol ile bazı sorunları olan uluslararası hacker, Mathias Bouliung, Living in Riga & Normunds Pranauskis & Mikhail Dmitriev Nilseu. Her ikisi de firsatcilar, Norveç’te ikamet ediyorlar.

İftira niteliğindeki web sitesinin kaldırılması için benden zorla 100.000 € talep ettiler ve almaya çalıştılar.

Şimdi bu davayla ilgileniyoruz.